Japonia

Japonia
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

JaponiaZawsze chciałem odwiedzić Japonię. Nigdy dotąd nie miałem przyjemności wybrać się poza Europę, jednak mimo trzydziestki na karku jestem prawie pewien, że w końcu uda mi się ten plan zrealizować. Co mnie interesuje w Japonii? Przede wszystkim tradycyjne, orientalne budownictwo – pagody, świątynie, charakterystyczne ogrody, oraz miejsca, w których tradycja łączy się z nowoczesnością, czyli duże miasta, jak Tokio. Chciałbym wreszcie doświadczyć tego legendarnego zgiełku i tempa życia tego miasta, przejechać się pociągiem z prędkością pięciuset kilometrów na godzinę i spędzić trochę czasu w kraju, w którym narodził się buddyzm ZEN. Jestem ateistą, jednak filozofia wyznawana przez Japońskich buddystów jest zdecydowanie najbliższa mojemu światopoglądowi.
Chciałbym wreszcie zwiedzić Japonię pod kątem pozostałości drugiej wojny światowej. Budownictwo militarne fascynuje mnie od dziecka – lubię zwiedzać stare bunkry, stanowiska ogniowe, zwłaszcza te, które nie zostały odrestaurowane o zaadaptowane na użytek niedzielnych turystów.

Slowa kluczowe: kawitacja kielce, orienteering miejski na imprezę integracyjną, szycie firan kędzierzyn, zeltiq Warszawa, tanie taxi legnica, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, vetrex-v90-alphaline, przesłony wodoszczelne, busy do danii szamotuły, Fotodepilacja Żary, Fotoodmładzanie żary

About author

Related Articles